Cześć,

Dziękujemy za zapis do newslettera. Obiecujemy, że nie będziemy spamować

Potwierdź swoją subskrypcję, klikając w link w mailu.(powinien dojść w ciągu paru minut. Sprawdź folder spam, maile lubią tam wpadać)

NASZA POLITYKA PRYWATNOŚCI W SKRÓCIE

  1. Zapisanie się do newslettera oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, a także otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
  2. Administratorem Twoich danych osobowych będzie B&S Centrum Nauczania z siedzibą w Przecławiu. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki newslettera. Masz prawo do odwołania zgody, jeśli uznasz, że nie chcesz już dłużej otrzymywać wiadomości.
  3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wysyłki newslettera i odbywa się na podstawie Twojej zgody.
  4. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do czasu wypisania się z newslettera. Twoje dane zostaną powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania newslettera.

5.Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, odwołania zgody, wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie danych na cele marketingowe, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności dostępnej na stronie.

LINK DO POLITYKI PRYWATNOŚCI:
https://ourworldexplorersclub.com/polityka-prywatnosci/

Gorące uściski

Beata & Kasia
z Our World Explorers Club