Nasz program

WIĘCEJ NIŻ JĘZYK ANGIELSKI. WYJĄTKOWY PROGRAM POZASZKOLNY, ZAWIERAJĄCY BEZTERMINOWY DOSTĘP DO TREŚCI MULTIMEDIALNYCH, ​AUDIO I MATERIAŁÓW

DLA KOGO JEST NASZ PROGRAM

Wiele firm oferujących zajęcia pozalekcyjne ma problemy z wypełnieniem grafiku w piątki oraz soboty. W tym czasie szkoła nie zarabia. Nasz program powstał z myślą o dodatkowym zarobku poprzez poprowadzenie cyklicznych zajęć raz w tygodniu.

O CZYM JEST PROGRAM

“Czy kiedykolwiek marzyłeś aby odkryć centrum lotów kosmicznych NASA? Czy marzyłeś o odwiedzeniu Parku Yellowstone w USA i zobaczeniu gejzerów oraz niedźwiedzi Grizzly? Czy zastanawiałeś się jakby to było, gdybyś przeniósł się do epoki Jurajskiej aby “oko w oko stanąć” z dinozaurem w największym parku dinozaurów w USA? A gdyby tak nurkować z rekinami i odkryć życie podwodne na rafie koralowej na Florydzie?" To wszystko i nie tylko to, jest możliwe dzięki naszemu programowi podróży językowych po USA. Opracowaliśmy ten specjalny program na podstawie warsztatów odbytych z parkami narodowymi z USA. 

METODA

Na polskim rynku jest mnóstwo klasycznych kursów językowych opartych o takie tematy jak: strój, jedzenie, dom, szkoła, zwierzęta itp. Nasz program pokazuje angielski z zupełnie innej strony! Dinozaury, kosmos, parki narodowe USA. To idealne zajęcia dla dzieci, które nie chcą powtarzać tematów ze szkolnej ławki. Chcą poznawać świat, wykonywać różne ciekawe projekty oraz rozwijać swój język. Jest to nieklasyczna i niestereotypowa metoda nauczania języka angielskiego. To zintegrowanie nauki języka angielskiego z nauką o przyrodzie, zgłębiająceą koncepcjęe nauki o ziemi na przykładzie parków narodowych i innych instytucji w USA. Podróżuj i bezpiecznie poznawaj świat, nie opuszczając szkoły!

SUGEROWANA CZĘSTOTLIWOŚĆ ZAJĘĆ

Warsztaty – 45/60 min 

Moduły raz w tygodniu przez okres 32 tygodni (październik-maj)

NAUCZYCIEL

nie potrzebuje żadnych dodatkowych zasobów, wystarczy książka i poradnik dla nauczyciela, w którym znajdują się wszystkie informacje potrzebne do prowadzenia zajęć. Nauczyciel z łatwością prowadzi warsztaty, wykorzystuje prezentacje slajdów, fiszki, gry karciane, wraz z uczniami wykonuje prace plastyczne i eksperymenty.

UCZNIOWIE

Odkrywają, uczą się i bawią, stając się kreatywnymi 

 Program powstał z myślą o uczniach w wieku 7-12 lat, którzy nie chcą uczęszczać na klasyczny kurs językowy. Ten kurs to wspaniała przygoda w świecie przyrody! Uczeń poznaje dwa z najważniejszych parków narodowych USA (Yellowstone i Wielki Kanion), Park Stanowy Niagara Falls, Narodowy Pomnik Dinozaurów, Wielkie Równiny Ameryki, Centrum Lotów Kosmicznych im. Kennedy’ego na Florydzie, Florida Keys i Antarktydę.

Podręcznik dla ucznia to źródło niezliczonych materiałów, które pomogą poznać naturę i wiadomości z zakresu nauk o Ziemi.

KSIĄŻKA

Główna część zawiera historię w formie komiksu, która w sposób zabawny,  dostarcza faktów na temat przyrody. Podręcznik zawiera atrakcyjne naklejki wielokrotnego użytku, których uczniowie używają w części ćwiczeniowej. W książce uczniowie nic nie piszą.
Nauka przebiega poprzez naukę mówienia oraz czytania.

CO ZAWIERA ZESTAW

PORADNIK NAUCZYCIELA

Krok po kroku przez naukową przygodę. Poradnik zawiera wszystkie materiały niezbędne do przeprowadzenia zajęć.

  • Wprowadzenia do każdego warsztatu
  • Wykresy słownictwa
  • Przewodniki prezentacji slajdów
  • Karty i pomysły na gry wraz z instrukcjami
  • Kreatywne pomysły na prace plastyczne 
  • Eksperymenty naukowe
  • Skrypty do audio
  • Klucz z odpowiedziami

AUDIOBOOK W FORMACIE MP3/WAV

Autentyczny język angielski w wersji amerykańskiej, głosy zostały użyczone przez amerykańskich uczniów

Osiem plansz graficznych z elementami natury, zwierząt i planet

Prawdziwe zdjęcia: 18 kolorowych fiszek na rozdział

Spot It - dwustronna gra karciana (wersja łatwa i trudna)

Gra karciana pamięciowa

Kwartetowa gra karciana

Fiszki ze słownictwem

Nauka jest wzbogacona o osiem pokazów slajdów

Paszporty z naklejkami

PAKIET WARSZTATÓW NAUKI O ZIEMI ZAWIERA

 1. Vicky i Patti Poznają świat PODRĘCZNIK KURSOWY
 2. Przewodnik nauczyciela
 3. Mapa magicznych drzwi
 4. Prezentacje pokazu slajdów
 5. Audiobook w formacie MP3/WAV
 6. Fiszki
 7. Karty do gry Spot It
 8. Karty do gier pamięciowych
 9. Karty do gry w kwartet
 10. Fiszki ze słownictwem
 11. Paszporty z naklejkami
 12. Certyfikaty

Dla każdego ucznia uczestniczącego w warsztatach wymagana jest jedna książka.

Certyfikaty