Nasz program

WIĘCEJ NIŻ JĘZYK ANGIELSKI. WYJĄTKOWY PROGRAM POZASZKOLNY, ZAWIERAJĄCY BEZTERMINOWY DOSTĘP DO TREŚCI MULTIMEDIALNYCH, ​AUDIO I MATERIAŁÓW

Program edukacyjny, którego w Polsce jeszcze nie było!

Pierwszy polski program edukacyjny, który powstał przy ścisłej współpracy z parkami narodowymi i innymi instytucjami w USA. Podróżuj i poznawaj świat, ucz się angielskiego, nie wychodząc z budynku szkoły!

WIĘCEJ NIŻ JĘZYK ANGIELSKI. WYJĄTKOWY PROGRAM POZASZKOLNY, ZAWIERAJĄCY BEZTERMINOWY DOSTĘP DO TREŚCI MULTIMEDIALNYCH, ​AUDIO I MATERIAŁÓW DODATKOWYCH

DLA KOGO JEST NASZ PROGRAM

Wiele firm oferujących zajęcia pozalekcyjne ma problemy z wypełnieniem grafiku w piątki oraz soboty. W tym czasie szkoła nie zarabia. Nasz program powstał z myślą o tym, aby wykorzystać ten dzień i wprowadzić serię cyklicznych zajęć raz w tygodniu.

SKŁADNIKI PROGRAMU

“Co powiedziałbyś na to, aby móc odkryć centrum lotów kosmicznych NASA? Albo odwiedzić Park Yellowstone w USA i zobaczyć gejzery oraz niedźwiedzie grizzly? Jakby to było, gdyby można byłoby się przenieść do ery jurajskiej, aby “stanąć oko w oko” z dinozaurem w największym parku dinozaurów w USA? A gdyby tak zanurkować z rekinami i odkryć życie podwodne rafy koralowej na Florydzie?" To wszystko i wiele więcej jest możliwe dzięki naszemu programowi podróży językowych po USA. Opracowaliśmy ten specjalny program na podstawie warsztatów odbytych z parkami narodowymi w USA.

METODA

Na polskim rynku jest mnóstwo klasycznych kursów językowych opartych o takie tematy jak: strój, jedzenie, dom, szkoła, zwierzęta itp. Nasz program pokazuje angielski z zupełnie innej strony! Dinozaury, kosmos, parki narodowe USA. To idealne zajęcia dla dzieci, które nie chcą powtarzać tematów ze szkolnej ławki. Chcą poznawać świat, brać udział w ciekawych projektach oraz rozwijać swój język. Jest to nowatorska i niestereotypowa metoda nauczania języka angielskiego. To wyjątkowa synteza nauki języka i o przyrodzie, na przykładzie parków narodowych w USA. Podróżuj i bezpiecznie poznawaj świat, nie opuszczając szkolnych murów!

SUGEROWANA CZĘSTOTLIWOŚĆ ZAJĘĆ

Warsztaty – 45/60 min 

Moduły raz w tygodniu przez okres 32 tygodni (październik-maj)

NAUCZYCIEL

nie potrzebuje żadnych dodatkowych zasobów, wystarczy książka i poradnik dla nauczyciela, w którym znajdują się wszystkie informacje potrzebne do prowadzenia zajęć. Nauczyciel z łatwością prowadzi warsztaty, wykorzystuje prezentacje slajdów, fiszki, gry karciane, wraz z uczniami wykonuje prace plastyczne i eksperymenty.

KSIĄŻKA

Główna część zawiera historię w formie komiksu, która w zabawny sposób dostarcza faktów na temat przyrody. Podręcznik zawiera atrakcyjne naklejki wielokrotnego użytku, których uczniowie używają w części ćwiczeniowej. W książce uczniowie nic nie piszą. Nauka przebiega poprzez naukę mówienia oraz czytania.

UCZNIOWIE

Odkrywają, uczą się i bawią, stając się kreatywnymi.  Program powstał z myślą o uczniach w wieku 7-12 lat, którzy nie chcą uczęszczać na klasyczny kurs językowy. Ten kurs to wspaniała przygoda w świecie przyrody! Uczeń poznaje dwa z najważniejszych parków narodowych USA (Yellowstone i Wielki Kanion), Park Stanowy Niagara Falls, Narodowy Pomnik Dinozaurów, Wielkie Równiny Prerii, Centrum Lotów Kosmicznych im. Kennedy’ego na Florydzie, Florida Keys i stację badawczą na Antarktydzie. Podręcznik dla ucznia to źródło niezliczonych materiałów, które pomogą poznać naturę i poszerzyć wiadomości z zakresu nauk o Ziemi.

CO ZAWIERA ZESTAW

Audiobook

Krok po kroku przez naukową przygodę. Poradnik zawiera wszystkie materiały niezbędne do przeprowadzenia zajęć. Wprowadzenia do każdego warsztatu Słowniczek Przewodniki prezentacji slajdów Karty i pomysły na gry wraz z instrukcjami Kreatywne pomysły na prace plastyczne  Eksperymenty naukowe Skrypty do audio Klucz z odpowiedziami

PORADNIK NAUCZYCIELA

Autentyczny język angielski w wersji amerykańskiej, audio zostało nagrane z udziałem amerykańskich uczniów

KSIĄŻKĘ Vicky and Patti Explore the world

Osiem plansz ilustracyjnych z elementami natury, zwierząt i planet

Osiemnaście kolorowych fiszek/flashcards na rozdział - piękne, realistyczne zdjęcia

SPOT IT - dwustronna gra karciana (wersja łatwa i trudna)

MEMORY - pamięciowa gra karciana

KWARTET - gra karciana

gry słownikowe

prezentacje multimedialne

Paszporty z naklejkami

pakiet warsztatów

 1. Vicky i Patti Poznają świat PODRĘCZNIK KURSOWY
 2. Przewodnik nauczyciela
 3. Mapa magicznych drzwi
 4. Prezentacje pokazu slajdów
 5. Audiobook w formacie MP3/WAV
 6. Fiszki
 7. Karty do gry Spot It
 8. Karty do gier pamięciowych
 9. Karty do gry w kwartet
 10. Fiszki ze słownictwem
 11. Paszporty z naklejkami
 12. Certyfikaty

Dla każdego ucznia uczestniczącego w warsztatach wymagana jest jedna książka.

Certyfikaty zakończenia przygody