Szkoła

NASZYM CELEM JEST POŁĄCZENIE JĘZYKA Z NATURĄ, TWORZĄC BARDZO DOBRZE POINFORMOWANYCH OBYWATELI ŚWIATA.

O Szkole

Od 1999 zapewniamy skuteczną naukę języka angielskiego, zarówno dla uczniów początkujących jak i zaawansowanych. Zajęcia prowadzimy w przyjaznej atmosferze. Jesteśmy pasjonatami nauczania języków obcych, nasi lektorzy są wykwalifikowanymi nauczycielami języka angielskiego, którzy zdobywają doświadczenie, podróżując po świecie, mieszkając i ucząc w Anglii i USA. Budujemy solidne podstawy językowe, kładziemy nacisk na komunikację i wymowę. W ofercie mamy również tłumaczenia językowe. UCZNIOWIE: Staramy się rozwinąć w nich zdolność logicznego myślenia, kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w grupie. Kładziemy szczególny nacisk na zasady savoir-vivre’u oraz obcowanie z kulturą i ekologiąa. PORTFOLIO USŁUG: oferujemy wysokiej jakości nauczanie języka angielskiego, z akcentem na poszerzenie wiedzy z zakresu ekologii i natury. PARTNERZY: budujemy trwałe wartości poprzez nieustannye rozwójijanie, doskonalenie, podtrzymywanie kontaktów z ogólnoświatowymi jednostkami z branży językowej jak i ekologicznej. PLANETA: jesteśmy odpowiedzialną szkołą językową, angażująca się w we wspieranie ochrony środowiska na calym globie. WYDAJNOŚĆ: jesteśmy wysoce skuteczną szkołą, która nie tylko naucza języka obcego, ale poprzez współpracę z parkami narodowymi w USA, nauczamy o przyrodzie, kulturze i wspieramy srodowiska oraz fundacje.

KURS JĘZYKOWY

Całoroczny kurs języka angielskiego online w dopasowanej poziomem kameralnej grupie, konwersacje,​ zajęcia indywidualne z naciskiem na gramatykę, przygotowanie do kursów FCE. Podręczniki “Our World” skierowane są do dzieci w wieku 5-15 lat, dają możliwość nauki języka angielskiego w zabawnej i przyjaznej atmosferze. Uczniowie wprowadzani są w świat języka w sposób naturalny, zupełnie jakby były za granicą, podróżując wirtualnie po świecie. Podręcznik IMPACT skierowany jest do młodzieży 12-18 lat, aktywuje uczniów do poznawanianauki języka angielskiego w rzeczywistych sytuacjach życiowych. Dostęp do platformy *myNGconnect i portalu online jest dostępem do materiałów edukacyjnych z National Geographic Learning.

PROGRAM AUTORSKI​

Anglojęzyczny program dlao szkół językowych, szkół międzynarodowych, oraz do nauczania domowego - zgłębia informację dotycząace nauki o środowiskach na Ziemi i w kosmosie. Uczniowie poznają parki narodowe USA: Yellowstone, Wielki Kanion Kolorado,: Centrum Kosmiczne Kennedy'ego na Florydzie, podwodną stację badawczą na Florydzie, Antarktydę, Wielkie Równiny PreriiAmeryki, wodospad Niagara i nawet przenoszą się w czasie do Ery Prehistorycznej, zgłębiając tajniki o dinozaurach i otaczającym ich ekosystemie. Bohaterki znajdują zaczarowane kryształy, które przenoszą je do parków narodowych i różnych ciekawych miejsc na terenie Stanów Zjednoczonych, Antarktydy i nawet kosmosu. Ich misją jest uzupełnienie dysku ośmioma kryształami, co ma na celu uratowanie planety Ziemiia. Dziewczynki odkrywają różne środowiska naturalne, napotykając zwierzęta, które dzięki mocy kryształów mówią ludzkim głosem i wskazują im kolejną drogę, – dostarczając zabawnych faktów na temat życia i przyrody.

Reazlizujemy program National Geographic Learning:

KSIĄŻKA STUDENTÓW

Nasz świat pozwala młodym uczniom uczyć się ważnych umiejętności językowych i zapewnia wiedzę niezbędną do zrozumienia współczesnego świata. Każda książka Our World ma zabawne i ciekawe zadania, które pomagają rozwijać umiejętności słuchania i mówienia, zawiera również ćwiczenia wymowy z dźwiękiem języka angielskiego, liczne piosenki i gry edukacyjne poszerzające słownictwo i wiedzę na temat gramatyki angielskiej. Nasz świat to książki, które inspirują dzieci do odkrywania i rozumienia prawdziwego świata podczas nauki angielskiego. Książka przedstawia inne kultury, ciekawe miejsca na ziemi i inspiracje z całego świata. Przykłady dostosowane do wieku przybliżają zainteresowania młodych ludzi z drugiego końca świata, a uczniowie porównują ich podobieństwa i różnice. Impact pomaga młodym ludziom zrozumieć siebie, innych ludzi i otaczający ich świat. Nauka języków wspierana jest wyrażaniem własnych opinii, promuje aktywne działania w sferze społecznej i kulturalnej, uczy sztuki podejmowania decyzji oraz kształtuje pożądane postawy i wartości. Impact pozwala młodym ludziom odkryć, kim są i kim chcą być.

OPIS PROGRAMU

Vicky i Patti Explore the World “to kurs, który bada informacje na temat nauk o Ziemi, geografii, geologii i historii. Każdy rozdział jest akwarela handillustrated komiks, a praktyczna część z zadań edukacyjnych i naklejek. Życie dwóch dziewcząt, Vicky i Patti, wywraca się do góry nogami, gdy znajdują tajemniczą mapę. Dziewczyny znajdują zaczarowane kryształy, które przenoszą je do parków narodowych i różnych ciekawych miejsc w Stanach Zjednoczonych, na Antarktydzie, a nawet w przestrzeń kosmiczną. Twoim zadaniem jest ukończenie dysku z ośmiu kryształów, aby uratować planetę Ziemię. Małe dziewczynki odkrywają różne przestrzenie przyrody, spotykają zwierzęta, które dzięki mocy kryształów mówią ludzkim głosem i wskazują im kolejną drogę – dowcipnymi faktami o życiu i przyrodzie.Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część niniejszej publikacji nie może być kopiowana, przechowywana w systemie retrieval ani przesyłana w jakiejkolwiek formie lub w jakikolwiek sposób, elektronicznie, fotokopiowana lub w inny sposób bez uprzedniej pisemnej zgody właściciela.

KURS JĘZYKOWY

13 września. - 17 czerwca.
2 lekcje tygodniowo, 50 minut każda
Grupa 4-8 osób
Roczny koszt kursu: 1620,00 PLN
rata miesięczna 180,00 PLN (9 rat)
Płatność od września 2021 roku do czerwca 2022 roku
Grupa 2-3 osób
Roczny koszt kursu 1980.00 PLN (cena regularna 2500.00 PLN)
rata miesięczna 220,00 PLN (9 rat)
Osoba fizyczna: 80,00 PLN / szt

EXPLORERS CLUB BUNDLE

(1) Vicky i Patti Odkryj świat KURSY RĘCZNE
2.) Przewodnik dla nauczycieli
3.) Mapa magicznych drzwi
4. Prezentacje pokazu slajdów
5.) Książka audio w formacie MP3 / WAV
6.) Fiszki
7. Znajdź to karty do gry
8. Karty do gry Memory
9.) Kwartet gra w karty
10.) Fiszki ze słownictwem
11. Przewodniczący Paszporty z naklejkami
12. Przewodniczący Świadectwa

NOWY ROK SZKOLNY POCZĄTEK 14 września 2021

tel.+48-605-959-696

e-mail: sekretariat@bscentrum.pl

KORZYŚCI DLA DZIECI Z FIRMY W naszym PROGRAMIE KLUBU EKSPLORERÓW ŚWIATOWYCH

Zapoznanie dzieci z alternatywnymi formami ekspresji i innymi kulturami zazwyczaj daje im szerszą perspektywę życiową. Rozwijają bezcenną zdolność porozumiewania się z większą liczbą ludzi na całe życie. Dzieci odnoszą jeszcze inne korzyści z wczesnego nauczania języka, w tym lepsze wyniki w nauce i lepsze umiejętności rozwiązywania problemów. Znajomość drugiego języka ostatecznie daje pracownikom przewagę konkurencyjną, stwarzając im dodatkowe możliwości zatrudnienia. Zdrowie psychiczne: Najnowsze badania pokazują, że dzieci, które znają drugi język, mają lepsze zdrowie psychiczne i prawdopodobnie nie zachorują na demencję (chorobę Alzheimera) w późniejszym życiu.

Im wcześniej dziecko zostanie wprowadzone do drugiego języka, tym większe jest prawdopodobieństwo, że będzie w stanie naprawdę opanować ten język. Zdaniem specjalistów “dziecko poniżej 10 roku życia, które uczy drugiego języka, posługuje się nim bardziej jak native speaker “. Stwierdzenie to jest poparte przez lingwistów i poparte obszernymi badaniami naukowymi.

EXPLORER FIELD TRIPS

Wirtualne podróże 2021/2022 zostaną zawieszone do odwołania

“Czy kiedykolwiek marzyłeś o odkryciu Centrum Kosmicznego NASA? Czy kiedykolwiek marzyłeś o odwiedzeniu Yellowstone Park w USA i zobaczeniu gejzerów i niedźwiedzi grizzly na żywo? Zastanawialiście się kiedyś, co by było, gdybyście cofnęli się do czasów jurajskich i stanęli twarzą w twarz z dinozaurem w największym parku dinozaurów w USA? Co powiesz na nurkowanie z rekinami i odkrywanie podwodnego życia na rafie koralowej na Florydzie? “ Wszystko to i jeszcze więcej jest możliwe dzięki naszym Virtual Fie Trips. Nasi wyszkoleni nauczyciele we współpracy z amerykańskimi strażnikami parku i pracownikami instytucji naukowych opowiadają na żywo historie i przekazują informacje na dany temat. Warsztaty tylko w języku angielskim, przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku 8-15 lat (w zależności od poziomu zaawansowania językowego uczestników)

Park Narodowy Yellowstone

1. Park Narodowy Yellowstone – najstarszy park narodowy na świecie – w parku Yellowstone, jak nazywany jest najwierniejszy gejzer świata, odkrywamy tajemnice tęczowego koloru źródła termalnego i uczymy się odróżniać niedźwiedzia grizzly od niedźwiedzia czarnego. Nasi podróżnicy dowiedzą się ciekawostek z zakresu geologii (gejzery, gorące źródła, wulkany), ekologii (dzikie zwierzęta – niedźwiedzie, żubry, łosie, wilki i inne)

Indianie z Wielkich Równin

2.) Indianie z Wielkich Równin – W tych warsztatach studenci zmierzą się z rzeczywistą sytuacją życia codziennego w naturalnym, niecywilizowanym środowisku. Nasi podróżnicy odkryją, że wiele lat temu wszystkie plemiona indiańskie, aby przetrwać, wykorzystywały naturalne zasoby środowiska i dowiedzą się, w jaki sposób Indianie używali futra, skór, kości, ścięgien, a nawet bańki w życiu codziennym. Podczas prezentacji kolekcji pomocy dydaktycznych uczniowie poznają kulturę i wierzenia rdzennych mieszkańców Ameryki.

Pingwiny Na Antarktydzie

3.) Pingwiny na Antarktydzie – czy pada deszcz na Antarktydzie? Jaka jest temperatura na tym najzimniejszym kontynencie? Jakie pingwiny i inne gatunki zwierząt zamieszkują to zimne środowisko. Który pingwin jest najmniejszym pingwinem na świecie z żółtymi piórami na głowie? Co chroni pingwiny przed mrozem? Co jedzą ssaki morskie w wodach Antarktydy?

Ocean Marine Life

4. Ocean Marine Life – nasi odkrywcy zanurzyli się w wodach oceanu i dowiedzieli się o obszarach morskich, jak zwierzęta oddychają pod wodą, czy rekin jest ssakiem lub rybą i czym różni się od delfina?

Grand Canyon National Park

5.) Grand Canyon National Park – Wielki Kanion rzeki Kolorado jest jednym z fenomenów natury ziemskiej. Uczniowie dowiedzą się o zwierzętach żyjących w kanionie, a także o faktach geologicznych: o tym, jak wiele rodzajów skał jest w kanionie, przez którą rzekę przepływa, jak przebiega cykl powstawania kamieni i jak odróżnić kamień od minerału.​

PRZESTRZEŃ I SYSTEM SŁONECZNY

6.) PRZESTRZEŃ I SYSTEM SŁONECZNY – czy przestrzeń kosmiczna może być środowiskiem, w którym znajduje się życie? czym jest Układ Słoneczny i ile jest planet? Czy Księżyc jest gwiazdą? Jakie gatunki planet rozróżniamy? Oprócz odpowiedzi na powyższe pytania uczniowie dowiedzą się, która misja kosmiczna NASA wysłała astronautów na Księżyc i jak zbudowano rakietę, która wystrzeliła statek kosmiczny w kosmos.​

DINOZAURY I JURASYJSKIE FOSYLIE

7. DINOZAURY I JURASYJSKIE FOSYLIE – dinozaury wymarły miliony lat temu i do dziś są jednym z najbardziej tajemniczych stworzeń na Ziemi. Dinozaury – ogromne, przerażające i często niebezpieczne bestie. Podczas tego spotkania geologicznego uczniowie poznają środowisko, które panowało w epoce gadów, rozróżniają trzy okresy mezozoiku, oddzielają skamieliny, dinozaury, mięsożerne od roślinożernych, odkrywają części ciała poszczególnych gadów i tajemnice prehistorycznych tytanów.

WIELKIE LAKESY I NIAGARA PRZYPADKI

8. WIELKIE LAKESY I NIAGARA PRZYPADKI – Ilu ich jest? Kim był Nikola Tesla i jaki jest jego związek z Niagara Falls. Jak nazywa się największe jezioro w USA? Ponadto uczniowie poznają świat słodkowodny i żyjące tam zwierzęta, różnice między żabą a ropuchą oraz strefy morskie.

PODCZAS WARSZTATÓW:

  • Prezentujemy najciekawsze informacje o omawianych miejscach i instytucjach
  • Przeprowadzamy eksperymenty i wykonujemy zadania edukacyjne z wykorzystaniem ciekawych rekwizytów, dzięki którym dzieci naturalnie przyswajają prezentowaną wiedzę.
  • Zabieramy naszych uczniów na wirtualne wycieczki po Stanach Zjednoczonych, podczas których uczestnicy warsztatów stykają się z prawdziwym językiem. (Grupy wiekowe IV-VIII)
  • Używamy oryginalnych pomocy dydaktycznych i kart pracy (działających podczas warsztatów i w domu), które pomogą Ci nagrać i zapamiętać materiał zaprezentowany podczas warsztatów.
  • Każdy uczestnik otrzymuje paszport, do którego może wkleić naklejki po “podróży”.

Traveling Trunks – “hands-on” przedmioty do dotknięcia i zobaczenia, doskonałe źródło wiedzy dla tych, którzy nie mogą osobiście odwiedzić wszystkich fascynujących miejsc objętych naszymi warsztatami. *

* the suitcase with its contents is on the private equipment of the school, it is possible to rent exhibits for an additional fee.​